Ukrainian

Cвятнй Mихаїле Aрхангеле,

Oборони нас у битві. Будь нашим захистом проти злоби і підступів диявола. Нехай Бог відкине його, ми покірно молимо. I ти, о Князю Небесного Володаря, Божественною Силою Бога скинь у пекло сатану і всіх злих духів, що блукаютъ нині по світі, шукаючи загибелі душ.

Cвятнй Aрхангеле Mихаїле, Haйславетніший Князю й Полководцю ангельсъких воїнств! Прийди на допомогу людям, яким загрожують сили темряви. Адже люди створені за образом Бога: відкуплені життям, смертю й воскресінням Ісуса Христа, Його Сина, призначені бути Храмом Святого Духа В Тобі, Святий Михаїле, Свята Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до Небесного Щастя. Проси Бого Миру, щоб Він переміг владу

Сатани – сіяча неспокою і не дозволив йому триматн людей в рабстві та шкодити Святій Церкві. Нехай при Твоїй допомозі ,,Жінка, одятнена в Сонце”, Цариця Ангелів, розчаавитъ голову антихристу й захиститъ Своїх земних дітей від його підступів.

Перший захиснику слаави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога й проси Його змилосердитися над нами. Зв’яжи сатану й кинъ його в пекелъну безодню, щоб він білвше не обманював народи. Вчини так, щоб ми своє життя й всю вічністъ звіщали гасло: ,,Хто яко Бог!”.

Aмінь

Leave a Comment